VLCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VLCI

Klanové fórum
 
PříjemNewsHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec

Goto down 
+4
Garon
brzda
Saly
Faroth
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 1:44 am

Jsem tu z dalším brečícím topikem, protože sem fakt nasraný a mám toho plné zuby.
Jak sem se dnes dozvěděl, tak se platí daně. No na tom by nebylo nic špatného, nebýt toho, že všichni bez ohledu na lvl a clas platí 2M. Ono na CzG se taky platilo 2M, jenže je třeba si uvědomit že na CzG byl drop aden 8x a tu je 5x, tedy na lovelyadenu platíme (pokud dobře počítám) o 37,5% větší daně vzhledem k příjmům a rozdíl jedné třetiny už je dost velký rozdíl.
No a teď si vezmeme takového suporta, který expí strašně pomalu, protože mu rychle dojde mana, a vymlátí hromadu shotů, protože dává miniaturní dmg. On by nebyl problém pokud by ten suport (jako v každém normálním klanu) chodil v partě. Žel realita je taková, že mě je do party ochotný vzít akorát Nemessis, a tudíž jsem nucen cca 80% herního času prosolovat. Takže ty 2M sou asi tak můj celkový týdení výdělek.
Čili klan se nyní chová k suportům asi takto: Naexpi se sám, nadropuj si sám, dej nám všechno co dropneš a když budeš něco potřebovat, tak tě kopnem do prdele.
Jako vydržel sem hodně, ale jako když mi nikdo nepomůže s dropem chant of revenge a tudíž mi nezbývá než sám jakožto WC chodit do druhého patra toiky(a kdo to tam zná tak ví jací nechutní mobové tam sou) a tam se snažit si ten amulet vysolovat (už sem tam strávil 4 hodiny a drop akorát sb pro bishopa a 6x chcípl). A ZA TOHLE MÁM PLATIT TÝDNĚ VEŠKERÉ SVÉ ÚSPORY?!? ZA TO ŽE NA MĚ VŠECÍ SEROU? TAK NA TO SE VÁM MUŽU VYSRAT PŘÁTELÉ!!!!!!!!!!!!!
No takže teď mě napají 3 možnosti, jak tuto situaci řešit:
a)klan se začne k suportům chovat jako k suportům, nikoli jako k destrům (vlastně k destrům se chová líp, páč těm aspoň staví výbavu)
b)suporti dostanou alespoň nějaké úlevy
c) možnost které bych se rád vyhnul, ale žel možná bude nevyhnutelná: opustím klan (protože to vypadá že klan o mě stejně nestojí)
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 1:47 am

Faroth napsal:
Jsem tu z dalším brečícím topikem, protože sem fakt nasraný a mám toho plné zuby.
Jak sem se dnes dozvěděl, tak se platí daně. No na tom by nebylo nic špatného, nebýt toho, že všichni bez ohledu na lvl a clas platí 2M. Ono na CzG se taky platilo 2M, jenže je třeba si uvědomit že na CzG byl drop aden 8x a tu je 5x, tedy na lovelyadenu platíme (pokud dobře počítám) o 37,5% větší daně vzhledem k příjmům a rozdíl jedné třetiny už je dost velký rozdíl.
No a teď si vezmeme takového suporta, který expí strašně pomalu, protože mu rychle dojde mana, a vymlátí hromadu shotů, protože dává miniaturní dmg. On by nebyl problém pokud by ten suport (jako v každém normálním klanu) chodil v partě. Žel realita je taková, že mě je do party ochotný vzít akorát Nemessis, a tudíž jsem nucen cca 80% herního času prosolovat. Takže ty 2M sou asi tak můj celkový týdení výdělek.
Čili klan se nyní chová k suportům asi takto: Naexpi se sám, nadropuj si sám, dej nám všechno co dropneš a když budeš něco potřebovat, tak tě kopnem do prdele.
Jako vydržel sem hodně, ale jako když mi nikdo nepomůže s dropem chant of revenge a tudíž mi nezbývá než sám jakožto WC chodit do druhého patra toiky(a kdo to tam zná tak ví jací nechutní mobové tam sou) a tam se snažit si ten amulet vysolovat (už sem tam strávil 4 hodiny a drop akorát sb pro bishopa a 6x chcípl). A ZA TOHLE MÁM PLATIT TÝDNĚ VEŠKERÉ SVÉ ÚSPORY?!? ZA TO ŽE NA MĚ VŠECÍ SEROU? TAK NA TO SE VÁM MUŽU VYSRAT PŘÁTELÉ!!!!!!!!!!!!!
No takže teď mě napají 3 možnosti, jak tuto situaci řešit:
a)klan se začne k suportům chovat jako k suportům, nikoli jako k destrům (vlastně k destrům se chová líp, páč těm aspoň staví výbavu)
b)suporti dostanou alespoň nějaké úlevy
c) možnost které bych se rád vyhnul, ale žel možná bude nevyhnutelná: opustím klan (protože to vypadá že klan o mě stejně nestojí)

ou, ja nevedela ze nemas s kym expit, tak mi pisni a ja ti pomuzu to neni problem, byvam tu od 19h do ? takze jako klidne pisni vazne, rada pomuzu i kdyz jsem jen BD nejakou DMG dam
Návrat nahoru Goto down
brzda
First Class Transfer
First Class Transfer
brzda


Poeet p?íspivku : 41
Age : 34
Registration date : 28. 07. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: re   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 8:35 am

no pravda je zy lidi ty WCcka moc naexpeni neberou, to by se melo zmenit...preci jen az budeme mit treba dve COVky tak to bude pak zajmavejsi hra hnedka
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 12:38 pm

davejte veci jako dane atd na forum Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 1:07 pm

Ja to nechapu ... prece kazdej co de expit si musi vzit suporta ne? Buffy sou docela poznat Smile . No udelal sem vcera prestup tak az bude RG tak su zvedavy jestli me nekdo bude expit Smile. A kdyz nekdo potrebuje dropnout sb/amulet tak by se mu mel jit dropnout ...
Návrat nahoru Goto down
Nemesiss
Admin
Admin
Nemesiss


Poeet p?íspivku : 148
Age : 33
Registration date : 08. 03. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 1:17 pm

Faroth napsal:
Jsem tu z dalším brečícím topikem, protože sem fakt nasraný a mám toho plné zuby.
Jak sem se dnes dozvěděl, tak se platí daně. No na tom by nebylo nic špatného, nebýt toho, že všichni bez ohledu na lvl a clas platí 2M. Ono na CzG se taky platilo 2M, jenže je třeba si uvědomit že na CzG byl drop aden 8x a tu je 5x, tedy na lovelyadenu platíme (pokud dobře počítám) o 37,5% větší daně vzhledem k příjmům a rozdíl jedné třetiny už je dost velký rozdíl.
No a teď si vezmeme takového suporta, který expí strašně pomalu, protože mu rychle dojde mana, a vymlátí hromadu shotů, protože dává miniaturní dmg. On by nebyl problém pokud by ten suport (jako v každém normálním klanu) chodil v partě. Žel realita je taková, že mě je do party ochotný vzít akorát Nemessis, a tudíž jsem nucen cca 80% herního času prosolovat. Takže ty 2M sou asi tak můj celkový týdení výdělek.
Čili klan se nyní chová k suportům asi takto: Naexpi se sám, nadropuj si sám, dej nám všechno co dropneš a když budeš něco potřebovat, tak tě kopnem do prdele.
Jako vydržel sem hodně, ale jako když mi nikdo nepomůže s dropem chant of revenge a tudíž mi nezbývá než sám jakožto WC chodit do druhého patra toiky(a kdo to tam zná tak ví jací nechutní mobové tam sou) a tam se snažit si ten amulet vysolovat (už sem tam strávil 4 hodiny a drop akorát sb pro bishopa a 6x chcípl). A ZA TOHLE MÁM PLATIT TÝDNĚ VEŠKERÉ SVÉ ÚSPORY?!? ZA TO ŽE NA MĚ VŠECÍ SEROU? TAK NA TO SE VÁM MUŽU VYSRAT PŘÁTELÉ!!!!!!!!!!!!!
No takže teď mě napají 3 možnosti, jak tuto situaci řešit:
a)klan se začne k suportům chovat jako k suportům, nikoli jako k destrům (vlastně k destrům se chová líp, páč těm aspoň staví výbavu)
b)suporti dostanou alespoň nějaké úlevy
c) možnost které bych se rád vyhnul, ale žel možná bude nevyhnutelná: opustím klan (protože to vypadá že klan o mě stejně nestojí)
Ono bohužial je to tak vždy vidím sedieť EE či WC v hale bohužiaľ nevim naexpiť všetkých aj keď sa snažím čo najviac, keď mágovi napíšem PM prečo si nezoberie EE na exp povie že až sa do toho nestarám, že to je jeho vec a to je smutné bohužiaľ si t ouvedomuje len pár ľudí ostatní radšej expia petov takže nám vzniká úžasná spolupráca v klanu. Sad Snažte sa trošku uvedomiť nech nám to ešte nejaký čas klape ako má.
Návrat nahoru Goto down
https://vlci.all-up.com
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 1:24 pm

Dwin napsal:
Ja to nechapu ... prece kazdej co de expit si musi vzit suporta ne? Buffy sou docela poznat Smile . No udelal sem vcera prestup tak az bude RG tak su zvedavy jestli me nekdo bude expit Smile. A kdyz nekdo potrebuje dropnout sb/amulet tak by se mu mel jit dropnout ...

No ono to v klanu funguje tak, že většina DD buď hraje s buffpetem(který nežere ani drop ani expy) a nebo rači expí na ch buffy a rači oželí těch pár lepších buffů než aby jim někdo užíral expy a drop. No a pak sou i takoví, kteří mají představu, že přijdou do haly, kde sedím na manu, já je tam nabufuju a oni si pak pudou vesele solovat cata(samozřejmě beze mě, protože bych jim žral drop a expy)...no prostě realita je taková že pokud mě nevezme do party Neme, tak mě nevezme nikdo (jo,ještě Elf by mě vzal jenže s Elfem ej to tak, že já do hry přicházím a on odchází a skoro nikdy se nepotkáme:( )
Všichni by chtěli CoVko/Magnus chant, ale nikdo pro to nehne prstem, a nejhorší an tom je to, že díky tomu, že musím solovat a na solo expím mnohem pomalej, tak se mezi mnou a ostatními v klanu stále prohlubuje rozdíl llvů, tudíž pro mě je čím dál tím těžší tu partu sehnat
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 1:25 pm

Garon napsal:
davejte veci jako dane atd na forum Rolling Eyes
Tady sem se včera divil, ono to na foru je, ale stylem upraveného staréo příspěvku, tudíž se ti to nezobrazí jako nová zpráva a proto o tom skoro nikdo nevěděl.
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 1:32 pm

Saly napsal:

ou, ja nevedela ze nemas s kym expit, tak mi pisni a ja ti pomuzu to neni problem, byvam tu od 19h do ? takze jako klidne pisni vazne, rada pomuzu i kdyz jsem jen BD nejakou DMG dam

No nevim, když jsi si jednou ztěžovala že nemáš s kým expit a já ti řekl že spolu zajdem do pavel ruins, jen co se mi doplní mana na rebuff, tak jsi mě poslala někam s tím, že se ti nechce čekat na nějakou manu. Jinak BD je jeden z největších melee DD ve hře (zvláště pokud má zprávný set a dye) jehož výhoda je že dává velký dmg pouhým sekáním(ve wow se tomu říká autoatack, nevim jak to nazvat v l2) a ještě hexuje.
JN, tohle je taky docela dmnce, jako ještě chápu že lidi nechcou expit s WC co má jen pitomý vamp 2, ale to že ani destra, ani archeři,ani nukeři nechcou expit s BD, to už je fakt na palici, protože i na serverech kde 90% lidí mělo dual, tak BD pořád partu sehnal.
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 4:44 pm

"neteamovi" lidi by v klanu nemeli co delat ... co je to za dmnci expit s petem kdyz mozu s aktiv bufferem. Chcu ty supr DD co tohole delaj videt az budou nadavat na CSku proc ma suport slabej heal a umiraj ... proc nemaj top buffy ap. meli byste se uvedomit Exclamation . L2 je teamova hra a jestli chce klan neceho dosahnout tak to urcite nebude pomoci lidi co maj na CS rozjety 2 okna a nestihaj.
Návrat nahoru Goto down
brzda
First Class Transfer
First Class Transfer
brzda


Poeet p?íspivku : 41
Age : 34
Registration date : 28. 07. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: re   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 6:13 pm

jojo lidi meli byste si to fakt uvedomit a hlavne zacit expit buffpety....btw nejvic asi dwine pac je to momentalne nas jedinej aktiv bish pac draco ani trip nejsou nejak dostupny clown
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 7:19 pm

Hele to je jedna věc to co říkáte že buffer nesežene partu...ale druhá věc je že tu kolikrát čtu jak si pája nebo Elf píšou o buffera a nikdo nejde...nevím jestli sou věčně afk nebo jen pohrdaj dmg co dá trpaslík...
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 7:42 pm

Narcomaniac napsal:
Hele to je jedna věc to co říkáte že buffer nesežene partu...ale druhá věc je že tu kolikrát čtu jak si pája nebo Elf píšou o buffera a nikdo nejde...nevím jestli sou věčně afk nebo jen pohrdaj dmg co dá trpaslík...

No já osobně pokud nejsem zadaný a nebo nedělám něco důležitého,jako je dropování amuletu tak neodmítnu nikoho. Spíš je možná problém v tom, že těch buferů v klanu moc není (2WC a 2EE?), takže když je třetina off, třetina afk tak se ta zbylá třetina rychle rozebere. Další problém je ten, že když ten buffer hodinu hledá partu a žádná nepřichází, tak většinou zkončí afk na netu nebo u televize no pak už se ho nedovoláš
Návrat nahoru Goto down
Nemesiss
Admin
Admin
Nemesiss


Poeet p?íspivku : 148
Age : 33
Registration date : 08. 03. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyTue Oct 14, 2008 8:33 pm

Pozrite sa skúsme sa nejak dohodnúť aby nám to v klane klapalo aby sme zas s radosťou išli do hry aby sme sa nemuseli hádať a aby sme aj niečo dokázali, aby to malo nejaký efekt že sme klan a nie že nás spája len CH a Clan crest. Taktiež sa pokúste brať aj ohľad na Pimka pokiaľ si ho chceme udržať i naďalej ako CL. Osobne si vlkov bez Pimka neviem predstaviť :-( tak si fakt každý z vás skúste trošku vstúpiť do svedomia myslím si že väčšina z nás sú dospelí (myslím si že aj rozumní) ľudia a nie deti v škôlke tak sa podľa toho chovajme a konečne sa pokúsme zohrať a HRAŤ ako Klan.
Ďakujem za pochopenie. Arrow Arrow Arrow
Návrat nahoru Goto down
https://vlci.all-up.com
Anonymní
Anonymní




Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyWed Oct 15, 2008 4:11 pm

proc to na CzG fungovalo(trosku) a tady ne?

Muj nazor je ze sou tu dualy a ty kazi hru.....
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyWed Oct 15, 2008 8:36 pm

Tris napsal:
proc to na CzG fungovalo(trosku) a tady ne?

Muj nazor je ze sou tu dualy a ty kazi hru.....

No ono to ani na CzG moc nefungovalo, i tam měli suporti problémy s expením, ale nebylo to až tak hrozné jak tady, protože dle mého názoru na CzG bylo víc takových těch tahounů, co jim šlo i o klan.
Návrat nahoru Goto down
brzda
First Class Transfer
First Class Transfer
brzda


Poeet p?íspivku : 41
Age : 34
Registration date : 28. 07. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: re   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyWed Oct 15, 2008 9:07 pm

nj nevim jak mam brat sebe, sem support ale muze se naexpit velice lehce sam takze spis abych bral este jiny supporty na exp :-)
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyWed Oct 15, 2008 9:17 pm

Jelikož je situace stále stejná,tak si vyslechněte mé prohlášení:jelikož jsem nucem expit sám, což je velmi pomalé a velmi neefektivní, mnohndy téměř kontraproduktivní, tak počínaje dneškem až do odvolání (tj dokud se situace v klanu nezmění) ODMÍTÁM platit daně a ODMÍTÁM dělat postavu do akademie. a co se týče odevzdávání matroše a dropu, to si ještě rozmyslím.
Návrat nahoru Goto down
SmajdalfSK
Second Class Transfer
Second Class Transfer
SmajdalfSK


Poeet p?íspivku : 59
Registration date : 17. 08. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: ...   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyThu Oct 16, 2008 5:53 pm

Faroth napsal:
Jelikož je situace stále stejná,tak si vyslechněte mé prohlášení:jelikož jsem nucem expit sám, což je velmi pomalé a velmi neefektivní, mnohndy téměř kontraproduktivní, tak počínaje dneškem až do odvolání (tj dokud se situace v klanu nezmění) ODMÍTÁM platit daně a ODMÍTÁM dělat postavu do akademie. a co se týče odevzdávání matroše a dropu, to si ještě rozmyslím.
lol srandujes Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyThu Oct 16, 2008 7:11 pm

SmajdalfSK napsal:
Faroth napsal:
Jelikož je situace stále stejná,tak si vyslechněte mé prohlášení:jelikož jsem nucem expit sám, což je velmi pomalé a velmi neefektivní, mnohndy téměř kontraproduktivní, tak počínaje dneškem až do odvolání (tj dokud se situace v klanu nezmění) ODMÍTÁM platit daně a ODMÍTÁM dělat postavu do akademie. a co se týče odevzdávání matroše a dropu, to si ještě rozmyslím.
lol srandujes Very Happy:D
Nesranduju. Ani nejsem uražený. Ale:
expím hrozně pomalu------------------->nemám čas dělat psotavu do akademie
téměř nic nevydělávám----------------->nejsem schopem vydělat týdně 2M aden
čili za dané situace nejsem schopem splnit požadavky, jenž na mě klan vkládá. Za tím si stojím a jsem ochotem přijmout jakékoli následky z toho plynoucí.
Návrat nahoru Goto down
elfhelm
Third Class Transfer
Third Class Transfer
elfhelm


Poeet p?íspivku : 73
Age : 35
Registration date : 29. 05. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyThu Oct 16, 2008 11:46 pm

to sou vsecko pekny kraviny pokazdy kdyz dojdu do hry shanim suport abych nemusel do hally zel zadnej nikdy neni a pak furt posloucham jak je neberem expit,a hledejte partu na vt a ne v chatu,.....uz byste se to mohli naucit
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyFri Oct 17, 2008 12:17 am

elfhelm napsal:
to sou vsecko pekny kraviny pokazdy kdyz dojdu do hry shanim suport abych nemusel do hally zel zadnej nikdy neni a pak furt posloucham jak je neberem expit,a hledejte partu na vt a ne v chatu,.....uz byste se to mohli naucit
blablablakecykecykecy
btw na VT? když je celý klan rozlezlý po šesti místnotech?
jinak klan co nečte vlastní clanchat--->LOL
Návrat nahoru Goto down
elfhelm
Third Class Transfer
Third Class Transfer
elfhelm


Poeet p?íspivku : 73
Age : 35
Registration date : 29. 05. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyFri Oct 17, 2008 12:54 am

nereknes si mi na vt tak se nediv ze te nikam nevemu to plati pro vsecky a kdyz se zeptam jestli je tu suport a on se neozve taky jeho chyba a nejradsi mam kdyz nekde sme a on si suport rekne ze ma malo expu tak jde jinam......
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptyFri Oct 17, 2008 3:50 pm

elfhelm napsal:
nereknes si mi na vt tak se nediv ze te nikam nevemu to plati pro vsecky a kdyz se zeptam jestli je tu suport a on se neozve taky jeho chyba a nejradsi mam kdyz nekde sme a on si suport rekne ze ma malo expu tak jde jinam......
Jo,jasně, všechno je moje vina
Jinak pro Elfa a jemu podobné: Ano,nejednoduší řešení problému je popřít jeho existenci. Žel většinou to nebývá řešení nejefektivnější.
Návrat nahoru Goto down
SmajdalfSK
Second Class Transfer
Second Class Transfer
SmajdalfSK


Poeet p?íspivku : 59
Registration date : 17. 08. 08

Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: ...   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec EmptySat Oct 18, 2008 1:47 am

Faroth napsal:
elfhelm napsal:
nereknes si mi na vt tak se nediv ze te nikam nevemu to plati pro vsecky a kdyz se zeptam jestli je tu suport a on se neozve taky jeho chyba a nejradsi mam kdyz nekde sme a on si suport rekne ze ma malo expu tak jde jinam......
Jo,jasně, všechno je moje vina
Jinak pro Elfa a jemu podobné: Ano,nejednoduší řešení problému je popřít jeho existenci. Žel většinou to nebývá řešení nejefektivnější.
jediny do ma problem si ty lebo nesces expit asi tak ja som ta osobne videl v hre cca tak 5x maximalne zatial co elfa som videl nespocet x cize z toho vypliva ze bud malo hras alebo seres na to !
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec   Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Další úvaha, tentokrát o daních, suportech a klanu vůbec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VLCI :: tak různě :: vše dohromady-
Přejdi na: