VLCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VLCI

Klanové fórum
 
PříjemNewsHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 New server

Goto down 
+9
Deep
garetjax
Pandora
Dwin
polin
brzda
Dragulian
Garon
Faroth
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nemesiss
Admin
Admin
Nemesiss


Poeet p?íspivku : 148
Age : 33
Registration date : 08. 03. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 6:19 pm

Faroth napsal:
hm, už sems tratil 10% a subku Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
To sa časom spraví Premazal som Ant Queen, Absencia a čo kto potrebuje. Môžeš zacať znova spamovať a naberať expy. Pôvodne som len uzamkol témy ale ty si to chcel premazať Smile
Návrat nahoru Goto down
https://vlci.all-up.com
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 6:22 pm

Nemesiss napsal:
Faroth napsal:
hm, už sems tratil 10% a subku Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
To sa časom spraví Premazal som Ant Queen, Absencia a čo kto potrebuje. Môžeš zacať znova spamovať a naberať expy. Pôvodne som len uzamkol témy ale ty si to chcel premazať Smile
tak je blbost ty témy zavírat, dkyž je můžem zrecyklovat a používat znovu (všechny tři budou potřeba). aspoň šetříme životní prostředí.
(hňahňa, už mám 5% zpět)
Návrat nahoru Goto down
Nemesiss
Admin
Admin
Nemesiss


Poeet p?íspivku : 148
Age : 33
Registration date : 08. 03. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 6:26 pm

Faroth napsal:
Nemesiss napsal:
Faroth napsal:
hm, už sems tratil 10% a subku Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
To sa časom spraví Premazal som Ant Queen, Absencia a čo kto potrebuje. Môžeš zacať znova spamovať a naberať expy. Pôvodne som len uzamkol témy ale ty si to chcel premazať Smile
tak je blbost ty témy zavírat, dkyž je můžem zrecyklovat a používat znovu (všechny tři budou potřeba). aspoň šetříme životní prostředí.
(hňahňa, už mám 5% zpět)
Tak určite ale nabudúce to spravím tak, aby ste nikto nestratil expy aj keď už témy nebudú existovať Smile bohužiaľ akonáhle som to zmazal už nie je krok s5 Smile
Návrat nahoru Goto down
https://vlci.all-up.com
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 6:28 pm

Nemesiss napsal:
Faroth napsal:
Nemesiss napsal:
Faroth napsal:
hm, už sems tratil 10% a subku Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
To sa časom spraví Premazal som Ant Queen, Absencia a čo kto potrebuje. Môžeš zacať znova spamovať a naberať expy. Pôvodne som len uzamkol témy ale ty si to chcel premazať Smile
tak je blbost ty témy zavírat, dkyž je můžem zrecyklovat a používat znovu (všechny tři budou potřeba). aspoň šetříme životní prostředí.
(hňahňa, už mám 5% zpět)
Tak určite ale nabudúce to spravím tak, aby ste nikto nestratil expy aj keď už témy nebudú existovať Smile bohužiaľ akonáhle som to zmazal už nie je krok s5 Smile
nevadí,mám teď větší šanci dohnat největší spamery...a hele,server možná jede,ale ještě nejsou npc
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 6:58 pm

prý nainstalovali nějaký antibot systém,takže máte po sranděRazz
(ale mýsto toho mohli rači nainstalovat antilag systém,protože na to že tam zatím skoro nikdo není, tak se to pkně laguje)
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 7:10 pm

zmizel mi nobless ale porad mam vic jak 100 prispevku scratch
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 7:21 pm

No takže si zas nezahraju, protože sem zase tam kde před týdnem: potřebuju tensi přesten jejich zasraný updater stáhnout nový systém,jenže ať dělám co dělám, zupdater prostě nefunguje (nemohli ste najít nějaký normální server kde by byly potřebné soubory normálně ke stažení a ne přes nějaký amatérský,podomácku splácaný program?)
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 7:39 pm

me stejne lognout s nejde
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 7:48 pm

no protože je server down. No ale jestli mi někdo z vás nepošle svůj aktualizovaný systém, tak se už ve hře nepotkáme (zkoušel sem vypnput firewall i rezidentní ochranu antiviru, nepomohlo, víc mě nenapadá co bych mohl dělat, napsal sem an foru,ale pochybuju že se dočkám nějaké (kloudné) reakce
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyMon Sep 22, 2008 9:10 pm

tak systém snad mám,ale ten restart se jim nějak natáhl (už asi 2h)
Návrat nahoru Goto down
HArper
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 10. 08. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 8:33 am

Server je down ptz je pod utokem nakyho malyho decko co si vygooglilo DDoS utok. Neni to lehky to odfiltrovat a je to nejhorsi utok na server co muzete udelat. Fakt svinarna. Tedka to je na providerovi aby to odfiltroval a neni to na hodinu ale tak na 2 dny kdyz to pujde dobre. Dejte jim cas ptz jakmile to udelaj dobre tak maj hackri smulu uz.
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 1:18 pm

jak je to s ch? už ste bindovali nebo máme smůlu?
Návrat nahoru Goto down
HArper
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 10. 08. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 2:43 pm

Prej pima bidnul ale padlo to akorat pred konci aukce tak mozna GMka aukce pak az to nahodi ete prodlouzi na par dni. Uvidime..ale nevim kdo by prehazoval 104kk kdyz tka byli 2x bid na goddard za 50k Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 2:53 pm

Já vim že to padl před koncem, proto se ptám. no doufám že prodlouží periodu, páč já se nestihl regnout
Návrat nahoru Goto down
Nemesiss
Admin
Admin
Nemesiss


Poeet p?íspivku : 148
Age : 33
Registration date : 08. 03. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 3:05 pm

Faroth napsal:
jak je to s ch? už ste bindovali nebo máme smůlu?
CH mame v godardu hned pri GK Smile nikto nas nemohol prebidnut takze je nasa Razz
Návrat nahoru Goto down
https://vlci.all-up.com
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 3:17 pm

Nemesiss napsal:
Faroth napsal:
jak je to s ch? už ste bindovali nebo máme smůlu?
CH mame v godardu hned pri GK Smile nikto nas nemohol prebidnut takze je nasa Razz
Třeba to prodlouží, já si udělám svůj klan, den budu klikat prachy, pak vás přeplatím a budu mít ch sám pro sebe
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 7:01 pm

no ja se dneska uz bufoval, kdyz to jeste jelo Surprised
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 7:15 pm

O no to dneska někdy jelo? Já přišel ke kompu, vidím an foru server online(napsáno v 17:36) zapnu hru (v 17:48 ) a server down
Návrat nahoru Goto down
AE_Pimek_Cz
Clan Leader
Clan Leader
AE_Pimek_Cz


Poeet p?íspivku : 42
Age : 46
Registration date : 25. 05. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 11:48 pm

Dwin napsal:
Faroth napsal:
Co sem slyšel tak nikdo nechce hrát barda

Barda? pod tim si mam predstavit co? Very Happy ... SwS? Klidne pojedu kdyz me budete tahat Cool ... dualbox v zadnym pripade nepojedu pac to kazi hodne hru Surprised

Btw kdo je cl?

Zase jsem to koupil já.Elf mě vydíral,řekl že nepojede spoila když nebudu CL:-(
Prostě se budu zase nervit s nima:-)
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptyWed Sep 24, 2008 11:40 am

AE_Pimek_Cz napsal:
Dwin napsal:
Faroth napsal:
Co sem slyšel tak nikdo nechce hrát barda

Barda? pod tim si mam predstavit co? Very Happy ... SwS? Klidne pojedu kdyz me budete tahat Cool ... dualbox v zadnym pripade nepojedu pac to kazi hodne hru Surprised

Btw kdo je cl?

Zase jsem to koupil já.Elf mě vydíral,řekl že nepojede spoila když nebudu CL:-(
Prostě se budu zase nervit s nima:-)
Ale na druhou stranu tě bude hřát ten pocit, že si fuhrer.
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptySat Sep 27, 2008 2:00 pm

Tak co jak to tam vypada? Kolik tam tak beha lidi? Kdyztak sem nekdo hodte naky info Smile Pristi tyden budu met novej notas tak se k vam snad pripojim Cool
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptySat Sep 27, 2008 2:27 pm

lidi dost vypada to docela dobre What a Face
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptySun Sep 28, 2008 12:45 pm

Dwin napsal:
Tak co jak to tam vypada? Kolik tam tak beha lidi? Kdyztak sem nekdo hodte naky info Smile Pristi tyden budu met novej notas tak se k vam snad pripojim Cool
lidí je tu celkem dost, kolem 400? zatím tu není moc nabušených postav, pořádnou výbavu ještě nikdo nemá, takže ještě stihneš udělat díru do světa, nejsilnější klan budou asi nějací Vlci, což sou hrozní bugeři. Nějaká příležitost na pvp se taky najde (nejlepší sranda je když se o tebe flagne nějaký nošperk). Jediné co mě štve je rate 5 na drop, takže něco dropnout je zážitek (např amulet chant of vampire sem dropoval 2,5lvlu, teď dropuju karmian gloves keye a za 3 lvly mám 3 keye, takže je budu muset koupit a jelikož sem je neviděl prodáva....). Jestli budeš hrát tak napiš (mám nick Faroth, jak sem měl u rulezz), nemám s kým expit a jelikož sem wc tak je to docela nuda.
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptySun Sep 28, 2008 1:07 pm

Faroth napsal:
Dwin napsal:
Tak co jak to tam vypada? Kolik tam tak beha lidi? Kdyztak sem nekdo hodte naky info Smile Pristi tyden budu met novej notas tak se k vam snad pripojim Cool
lidí je tu celkem dost, kolem 400? zatím tu není moc nabušených postav, pořádnou výbavu ještě nikdo nemá, takže ještě stihneš udělat díru do světa, nejsilnější klan budou asi nějací Vlci, což sou hrozní bugeři. Nějaká příležitost na pvp se taky najde (nejlepší sranda je když se o tebe flagne nějaký nošperk). Jediné co mě štve je rate 5 na drop, takže něco dropnout je zážitek (např amulet chant of vampire sem dropoval 2,5lvlu, teď dropuju karmian gloves keye a za 3 lvly mám 3 keye, takže je budu muset koupit a jelikož sem je neviděl prodáva....). Jestli budeš hrát tak napiš (mám nick Faroth, jak sem měl u rulezz), nemám s kým expit a jelikož sem wc tak je to docela nuda.

A ty nejsi v klanu? No ja pojedu nakej suport urcite takze s expenim to nevidim moc dobre Smile . I kdyz mozna pojedu spoila a to by nam na pole v kata trochu jit mohlo Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 EmptySun Sep 28, 2008 5:10 pm

Nejsem v klanu, ono to asi je tak že dmgdealeři sou v klanu a suporti mimo klan(asi proto že supori se nabufují sami a nepotřebují halu). Spoil se hodí, expit můžu i se suportem, on WC je aj celkem dobrý fighter, jen je problém že se má naexpit 60lvl a pak už neexpit(zatím) a já už mám 52, takže si pohni:)
Jinak akce karmian keye dopadla tak, že sem naexpit 52, pak 30% zhodil, naexpil zas 52lvl a celkově získal 9 keyů na karmian ruce a 10 keyů na PL boty.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





New server - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New server   New server - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
New server
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Server down
» Nas server v PG24 TV + gm belisima

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VLCI :: tak různě :: vše dohromady-
Přejdi na: