VLCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VLCI

Klanové fórum
 
PříjemNewsHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 !!!!! DD/suport

Goto down 
+4
Deep
Dwin
Pandora
Global
8 posters
AutorZpráva
Global
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 25. 08. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport EmptyMon Nov 03, 2008 1:49 am

Dotaz pro vsechny??? Koumu se liby kdyz ma v PT suport/asist a nedostava odnej denci/songi/bafi ????
Me ne a timto oznamuju ze je odmitam expit s tim kdyz nedostanu odnich to potrebne tak oni odeme nedostanou expi. (Kick PT)
A nervete ze vas nikdo neexpi soupsta suportu ma vetsi Levl nez DD
Návrat nahoru Goto down
Pandora
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 29. 07. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport EmptyMon Nov 03, 2008 8:13 am

spusta suportu ma veci lvl nez DD? Very Happy tak to asi celou dobu hraju v jime klanu protoze sem napocital 75+ lvl suportu max 3 ks [nepocitam vase pety], staci se podivat kdo delal suby. Ale kazdopadne souhlasim ze suport ktery v parte nesuportuje a jen afkuje bez maker je celkem na ... .
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport EmptyMon Nov 03, 2008 11:03 am

S tim taky souhlasim ... suport by mel hrat s DD aktivne pokud se predem nedomluvi jinak. Btw co se tyce tech subek nevsim sem si ze by nakej DD hodil na sub buffera ... mozna byste si to meli zkusit, abyste videli jaky to pro nas je shanet pt a furt se nekoho doprosovat Wink .
Návrat nahoru Goto down
Deep
Administrator
Administrator
Deep


Poeet p?íspivku : 97
Age : 34
Registration date : 25. 05. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport EmptyMon Nov 03, 2008 1:52 pm

Dwin napsal:
S tim taky souhlasim ... suport by mel hrat s DD aktivne pokud se predem nedomluvi jinak. Btw co se tyce tech subek nevsim sem si ze by nakej DD hodil na sub buffera ... mozna byste si to meli zkusit, abyste videli jaky to pro nas je shanet pt a furt se nekoho doprosovat Wink .

Naprosto s tebou souhlasim dwine. Na to jak každej tvrdí že SWS je do PT fakt super, tak si mě do PT téměř nikdo nebere. Buď si mě vzal elfík někam na spoil, kam sem se zamozdřejmě hodilo (ať to byl rift nebo spoilovani v Stakato nestu), pak občas Vinty když de do kata, což je málo kdy, Akiwara, kterej si mě veme občas, a jinak Globál, terýmu sem naprosto na nic songama, tak alespoň se snažim plnit funkci rootovaní (Arrest) aby při CDL nezemřel. To je asi tak vše. Takže stále máte pocit že je SWS je potřebný v PT? Tak já tedy opravdu ne, s tím jakej mám problém si tu PT vůbec sehnat. Ano nejsem sice jako nakashi o kterym říkáte že si exp vybírá, spokojim se se všim, hlavně že nějaký exp budu mít.

Ano přiznám se, občas nemám chuť jít expit a to proto že mě nebaví si milionkrát říkat o PT. Proto se raději seberu a jdu si třeba do BS mlatit postupně shardy (což jde elkem dobře s buffama z CH :-) ) Občas se mi odreagování hodí. Ale pokud mě někdo potřebuje stačí mi napsat, a pokud zrovna nebudu někde zakempená tak ráda dojdu :-)

lol! sory že to je tak dlouhý, ale asi mě z tý školy už vážně hrabe affraid
Návrat nahoru Goto down
http://www.kinoadmira.estranky.cz
brzda
First Class Transfer
First Class Transfer
brzda


Poeet p?íspivku : 41
Age : 34
Registration date : 28. 07. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: re   !!!!! DD/suport EmptyMon Nov 03, 2008 3:21 pm

je jasny ze si zadny DD nehodi na sub buffera, pac jestli sis nevsim tak vetsina techto DD ma vlastniho suporta vyexpenyho takze gf vsem aktiv supportum
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: .   !!!!! DD/suport EmptyMon Nov 03, 2008 9:09 pm

...


Naposledy upravil Saly dne Tue Nov 11, 2008 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Deep
Administrator
Administrator
Deep


Poeet p?íspivku : 97
Age : 34
Registration date : 25. 05. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport EmptyTue Nov 04, 2008 10:33 am

Saly napsal:
taky uz me nebavi vam delat ocasek sbirat vam dropy, skakat jak si zamanete a pak kdyz prijdu a chci jit s nekym expit tak ticho po pesine...

Saly, konkrétně budu reagovat konkrétně na to sbírání dropů. Ono je to težký, když se tě destro snaží vyexpit, potáhne to na frézu umlatí moba a kvůli dropům zbytečně ztrácet vteřiny z frézy. ono pokud na to reaguješ takhle tak je to špatný. nějakym stylem jim musíš pomoct, a pokud tohle odmítáš tak si téměř v PT potom k ničemu. (pokud tedy neberu dance které jsou potřebné). na totéž ohledně dropů se dá říct i u mágů, kteří využijí buffy co nejlépe a jen střílejí třeba na CDL, aby měl support za jedny buffy pokud možno co nejvíce % aby neremcali že mají těch % málo. takže sbírání dropů je jen maličkost snad pro každého supporta.

Jinak ještě zareaguji k tvému ticho po pěšině. Já si o PT píšu, ne vždy PT dostanu, i když mě na to lidi upozorňujou že plno lidí ten klan chat nečte, vypisuji to tam. Stejně jako po mě lidé chtějí abych jim to řekla na VT. To tvé lognutí se do hry jednou napsat nehodéí se někomu BD? po chvíli tak nic, asi mě nepotřebujete tak já du na vgos, sem kdyžtak dole na VT taky není nejlepší způsob. zkus někdy přijít za ostatníma na VT a zeptat se pokud někdo tvé služby BD nepotřebuje. A věř že se vždy někdo najde.

BW set - o tom si promluv s pimou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kinoadmira.estranky.cz
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: .   !!!!! DD/suport EmptyTue Nov 04, 2008 7:53 pm

...


Naposledy upravil Saly dne Tue Nov 11, 2008 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: .   !!!!! DD/suport EmptyTue Nov 04, 2008 7:54 pm

...


Naposledy upravil Saly dne Tue Nov 11, 2008 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: ..   !!!!! DD/suport EmptyTue Nov 04, 2008 8:42 pm

...


Naposledy upravil Saly dne Tue Nov 11, 2008 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport EmptyWed Nov 05, 2008 12:01 am

jak te muze srat BD? Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: .   !!!!! DD/suport EmptyThu Nov 06, 2008 10:08 pm

...


Naposledy upravil Saly dne Tue Nov 11, 2008 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport EmptyFri Nov 07, 2008 12:06 pm

Jako dneska rano me docela dostalo kdyz sem po asi 10ti minutach sehnal pt a bylo mi receno ze mozu jit kdyz se vzdam full dropu sperku, LS a kamenu (AA) Very Happy . Na to se vam mozu vysrat ... sem hrac a ne nakej blbej buffpet kerej potrebuje karmian + expy ... Docela me mrzi ze sou tu takovy lidi, ale co uz.
Návrat nahoru Goto down
elfhelm
Third Class Transfer
Third Class Transfer
elfhelm


Poeet p?íspivku : 73
Age : 35
Registration date : 29. 05. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport EmptySat Nov 08, 2008 2:05 am

hele dwine na tohle napis kdo presne ti to rekl at mu pima muze umejt palici(patrne velku hodne vypatlanou)

jo jinak pro ostatni ,kdybyste o tom prestali kecat a zacali natom i delat bylo by to lepsi bounce
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport EmptySat Nov 08, 2008 2:34 pm

Nebudu tu nikoho spinit .... nadruhou stranu se ozval a byl ochotny me nekam vzit (i kdyz za debilnich podminek) Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!!! DD/suport Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!! DD/suport   !!!!! DD/suport Empty

Návrat nahoru Goto down
 
!!!!! DD/suport
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VLCI :: tak různě :: vše dohromady-
Přejdi na: