VLCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VLCI

Klanové fórum
 
PříjemNewsHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Leave

Goto down 
+3
elfhelm
Faroth
Dwin
7 posters
AutorZpráva
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Leave   Leave EmptySat Oct 25, 2008 8:00 pm

No prostrednictvim fora se chcu rozloucit s lidma s keryma sem obcas neco ve hre podnikal a omluvit se jim ze ten investovanej cas a procenta co mi udelali prisly nazmar ... asi hlavni duvod ze leavnul faroth a ty duvody proc leavnul.

Takze GL a at jim to tu natrete Cool. Jinak symba ma muj acc ja uz se urcite nelognu.
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptySat Oct 25, 2008 11:38 pm

Abych zabránil vzniku mýtů a legend (nebo se spíše pokusil o to, aby tyto mýty a legendy se trochu podobaly pravdě) o tom, proč jsem odešel z klanu, píši následující řádky:
Odcházím na přání lidu. I stalo se takto:
Seděl jsem včera večer v hale (sem tam si odskočil zabít pár mobů před Godardem) a hledal partu. Za hodinu se mi ozval akorát Destro, ale jeho sem domítl jelikož má wc buffpeta a přišlo mi zbytečné mu užírat expy...no to je jedno. Nakonec sem tu partu našel, šel jsem expit z Deep (kterou podle mých pozorování taky nikdo neche do party). Ale o mě to vlastně ani není. Logl se nějaký BD (Saigo?) a taky hledal partu, žel ještě méně úspěšně jako já.
To že někdo nechce WC, který se dá lehce nahradit buffpetem či CH buffy,to bych pochopil. To že nikdo nechce BD/SwS, jejichž buffy jsou unikátní a težko se hrají na dualu, to už je velmi podivné. A proto jsem řekl do clanchatu(všechny níže uvedené výroky jsem publikoval v CLANCHATU, proč to zdůrazňuji se dozvíte posléze) toto: "Tento klan je buď klan blbců a nebo supermanů, protože buď jse tak dobří, že nepotřebujete buffy, a nebo tak blbí, že nevíte že je potřebujete."
Na což reagoval Draco, který řekl že jít s BD ve dvou expit se nukerovi nevyplatí co se týče expů.
V následující debatě jsem prohlásil (opět v clanchatu): "Lidi v klanu neumí myslet víc než jedny buffy dopředu, protože si neuvědomí, že bez buffů si v mass pvp ani neškrtnou a buffy se samy nenaexpí. Ten kdo nevezme na expení suporta jen proto, že by měl o pár expů na buffy míň je asociální sobecké hovado a kretén." ANO, to uznávám, tyto vulgarismy jsem planouce spravedlivým hněvem použil. NE, žádné jiné vulgarismy jsem nepoužil, NE, neukázal jsem na nikoho prstem, NE, neřekl jsem že by člověk XY byl kterén, NE neřekl jsem nikom: ty jsi asociální sobecké hovado (jak dneska tvrdil někdo, nevim komu ta postava patří, vím jen že byl asi v podnapilém stavu, jelikož to co o mě říkal byla pravda asi z 25%). Nikoho konkrétně jsem nenařkl.
To že se potvrdila stará lidová moudrost, že potrefená husa nejvíc zakejhá (aneb kdo se cítí, ten se vtípí), to není můj problém. To že se několik takto potrefených hus (nebo spíše houserů) ozvalo, není má chyba. Načež někteří začli vykřikovat, že nesnesou, aby jim někdo nadával do kreténů, etc, a tak dále....
Poté jsem zjistil, že Xal je nejspíše nový clan leader klanu Vlci, jelikož jsem dostal ban na VT. K tomu dvě poznámky:1)jak jsem upozornil na začátku, veškerá debata probíhala clanchatu, na VT jsem sice byl
ale už 2 hodiny nepromluvil, zajímavý apradox,že?
2)proč je Xal asi nový CL? No protože podle mě jen clan leader má právo rozhodovat kdo je
hoden a kdo není hodem využívat clanového VT.
Jelikož mnoho se ozvalo volajíce po mé krvi a žádali mě, abych vypadnul z klanu (ikdyž nikdo nenašel dost odvahy požádat Pimka o to, aby mě vyhodil), a nenašel se krom Dwina jediný člověk, který by se mě zastal a podpořil (alespoň ne veřejně), tak proto jsem odešel.
Vždy jsem sloužil klanu jak jsem nejlépe dovedl a jak jen to bylo v mých silách (je pravda že jsem někdy byl hrubý, ale to jen proto, že jsem chtěl lidi v klanu nakopnout,aby byl klan ještě lepší, nebo jsem říkal nahlas věci které se ostatní báli říct, ale v soukromí si je šuškali). Proto, jakožto věrný člen klanu Vlci jsem vyhověl i této žádosti klanu a opustil na vaše přání jeho řady.
Nemusíte na mě vzpomínat v dobrém, nemusíte na mě vzpomínat vůbec. Já na většinu z vás vzpomínat budu, na mnohé budu vzpomínat i v dobrém.
Sílu a čest
P.S.
S pár lidmi jsem se rozloučil ve hře, s některými jsem chtěl, ale nebyli online, možná to ještě napravím.
Návrat nahoru Goto down
elfhelm
Third Class Transfer
Third Class Transfer
elfhelm


Poeet p?íspivku : 73
Age : 35
Registration date : 29. 05. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptySun Oct 26, 2008 3:31 am

bufpeta nemam a bez suportu nechodim,tak mi nerikejte ze se neexpej....
Návrat nahoru Goto down
AE_Pimek_Cz
Clan Leader
Clan Leader
AE_Pimek_Cz


Poeet p?íspivku : 42
Age : 46
Registration date : 25. 05. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re   Leave EmptySun Oct 26, 2008 5:01 am

Bohužel jsem tu nebyl a první info o tom co se stalo jsem dostal někdy kolem 4 ráno.Bylo to podle mě unáhlené rozhodnutí od vás obou a je to škoda:-(
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptySun Oct 26, 2008 8:07 pm

Leave Analxg9
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptySun Oct 26, 2008 9:41 pm

je to skoda Sad
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptyMon Oct 27, 2008 1:02 am

yes I Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
garetjax
Novice
Novice



Poeet p?íspivku : 20
Age : 36
Registration date : 15. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptyMon Oct 27, 2008 1:11 am

No I Razz
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptyMon Oct 27, 2008 10:45 am

No tak sem to za ten den dva promyslel a pokud bude zajem chtel bych se vratit Twisted Evil . Nektery si asi reknou ze su blb a at klidne tahnu, ale vim ze nekeri me tam zas uvidi radi Smile . Veci se nemaj resis s horkou hlavou a uznavam ze sem to s tim leave prehnal ... co se tyce farotha u toho nvm jak to je, ale von se kdyztak vyjadri sam Cool .

Thats all ...
Návrat nahoru Goto down
AE_Pimek_Cz
Clan Leader
Clan Leader
AE_Pimek_Cz


Poeet p?íspivku : 42
Age : 46
Registration date : 25. 05. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: rre   Leave EmptyMon Oct 27, 2008 11:27 am

Znám to Dwine.Taky jsem něco podobného udělal u Vlků když byla CL ještě Dis na WE.A máš pravdu že věci se nemaj řešit s horkou hlavou.protože kdyby ano,tak už dávno nejsem CL Vlků já ale někdo jinej.Jsi vítán nervozo:-)
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptyMon Oct 27, 2008 1:11 pm

2 Elf: vůbec nechápeš, o co tu de
2 Pimek: nebylo to neuvážené rozhodnutí, byl to výsledek dlouhodobého erozivního procesu, jinými slovy byla to pověstná poslední (a velká ba přímo gigantická) kapka do poháru mé téměř bezedné trpělivosti a loajality, a nakonec to bylo jediné možné řešení vzniklé krize.
2 garon a garet: k vám ochlastům se nemůžu vyjádřit, protože sem vás vůbec nepochopil, asi to bude tím, že sem střízlivýVery Happy
2 Dwin: hodně štěstí a dík, že jsi jako jediný člověk našel odvahu se mě zastat.
2 all: Ve hře mě vyháníte a na foru roníte slzy?
P.S.
nakonec nemáte příčinu k slzám, jelikož já nestál klan ani adenu ani smítko materiálu, zatímco ode mě leží v cwh veškerý matroš a zajímavé rcptya keye, které jsem za svých 67lvlů nadropoval, i ten bw heavy vrch.
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptyMon Oct 27, 2008 2:56 pm

ja odpovidal na prispevek sifa Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptyMon Oct 27, 2008 7:44 pm

Dwin napsal:
No tak sem to za ten den dva promyslel a pokud bude zajem chtel bych se vratit Twisted Evil . Nektery si asi reknou ze su blb a at klidne tahnu, ale vim ze nekeri me tam zas uvidi radi Smile . Veci se nemaj resis s horkou hlavou a uznavam ze sem to s tim leave prehnal ... co se tyce farotha u toho nvm jak to je, ale von se kdyztak vyjadri sam Cool .

Thats all ...

to je fajn Smile
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: asi koncim   Leave EmptyTue Nov 04, 2008 11:04 pm

tak asi toho mam prave plne zuby....
vadi mi uz hrat nevim proc ale poslednich par dni me to rozciluje...
co mi vadi?
1. mam pocit ze sem vzduch
2. davam klanu vse, dane, veci do cwh, proste vse a dostala jsem od klanu co? i blbe dualy jsem si musela sehnat sama coz pro me byl docela haluz protoze sice ono se vydelat da ale kdyz je clovek casto v parte s hodne lidma tak si nevydela nai hovno tak jsem se zadluzila jak svine
3. uz me nikdo poslednich par dni nebre do party a sama si to nedavam protoze v C vybave 70tky no sance
4. mam pocit ze vam ani chybet nebudu protoze si uvedomuju ze jsem nesnesitelna krava
5. klanu bude bezeme mnohem lepe viz. bod 4

rada jsem chodila na klan akce nikdy bych nenechala klan na holickach, proste jsem se snazila byt aktivni az az ale proste muj pohar trpelivosti uz pretekl, jo je malej ale i tak je objemnej a desi me ze ted uz lidi pojedou subky ab udou se vybavovat na subky a ja zas dostanu velke hovno...
asi toho chci moc a proto musim skoncit...
jesi ma nekdo neco k tomu tak mi to pisnete treba zjistim ze mam uplnou pravdu v tom jaka jsem krava a nebo zjistim ze bych mozna nekomu i chybela...

Sally,moc to poslední všichni lidi řeší.Jsou lidi který maj vyšší lvl jak ty a jsou na tom uplně stejně.Na to že jsme tady od 15 září tak si myslím že na tom nejsme špatně.Viz já,za chvilku budu Dominátor a jsem v Karmianu s C gunou.A to jsem CL.Prostě to ber jako hru neprožívej to tak.Na Cze jsme na tom byli mnohem hůř a taky to šlo posléze.Ted dominujeme serveru.

jiste jenze to ber tak ze ty jako CL nemas nouzi o partu a jako OL by ti stejne nebyla ta vybava moc platna protoze OL se expi fakt na pikacu... ja jako BD bych v te vybave mohla byt trochu samostatna, jit si na shardy a tak, jenze takhle muzu akorad tak sedet v ch a cekat ze se budu nekomu hodit
jiste hodne lidi rika mas chodit driv jenze ja proste pracuju a driv nemuzu... pak jsou i taci co by me vzali jenze mam Q na shardy a tak me nechtej a ja si ty shardy nemam sama jak vymlatit Sad proste uz me nic netesi...
takze si davam pauzu a mozna se vratim.... takze se prozatim loucim, diky musiku za tolik krasnych lvlu co si mi udelal a proste mam vas rada pa


Naposledy upravil Saly dne Wed Nov 05, 2008 8:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptyWed Nov 05, 2008 12:10 am

aaa kdyz je tady ten topik tak nebudu tvorit novy, taky se rozloucim asi ste si vsimli ze sem stejne nehral tak to nema smysl protahovat.
duvod je ten ze a) nemam tak moc casu a uz to tak neberu abych u toho travil X hodin dene b) v klanu hold uz nejsou ti lidi se kteryma sem tam zacinal soucasni lidi v klanu mi nejak moc nesedi proste me to nebavi nemam tam kamose.
no dik vsem co ste se mnou hrali a co sem si svama uzil mega moc srandy, hlavne teda nememu, pak samo pimovi za to kolik energie dal do CLkovani a jak fajn CLkem byl.
takze se mejte treba se jeste nekdy sejdem, icq na me mate tak muzete napsat kdyby se vam styskalo ;-D, asi se pridam za brachou na wowko tak kdyby se chtel nekdo pridat tak napiste Twisted Evil (mozna do toho pujde sif a revenge bounce ). btw kdyby ste chteli help na CS ci tak tak urcite napiste nebo kdyby si nekdo chtel jen se mnou zahrat Laughing .Nebo kdyby ste nekdo neco rozjizdeli noveho dejte vedet ale do L2 bez party vpohode lidi uz nejdu. tak se mejte rafani Wink
Návrat nahoru Goto down
AE_Pimek_Cz
Clan Leader
Clan Leader
AE_Pimek_Cz


Poeet p?íspivku : 42
Age : 46
Registration date : 25. 05. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re   Leave EmptyWed Nov 05, 2008 12:34 am

Měj se fajn a stav se někdy aspoň na pokec.Pozdravuj brahu a GL:-)
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptyWed Nov 05, 2008 10:36 am

No garone urcite musime nekdy udelat ten sraz okolo Zlina Wink

Jinak sal jeste si to rozmysli ... sice je tu vetsina solistu, ale tak asi s 5ti lidma se to tu da Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave EmptyWed Nov 05, 2008 5:40 pm

jj domluvime se nejak Smile
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: .   Leave EmptyThu Nov 06, 2008 7:54 pm

uu


Naposledy upravil Saly dne Wed Nov 12, 2008 3:05 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

Leave Empty
PříspěvekPředmět: a je to   Leave EmptyWed Nov 12, 2008 3:03 am

Jiste uz si mnozi z vas vsimli ze jsem leavla... myslim ze uz to na me slo docela dlouho...
po pravde mam ted docela krizi v real life a asi mi to jen prospeje.. nebo taky ne... to se uvidi..
kazdopadne me nastvalo to vydirani ze jesi neudelam toho posranyho destra tak proste armor nikdy nedostanu, jako ja to chapu, kazdej ho musel delat jenze bohuzel jsem ted v takovem rozpolozeni ze nedovedu dokoncit veci ktere mi jdou proti srsti ani v realu natoz ve hre kde jsem vetsinou rada kdyz udelam par procent kdyz proste se trochu pohnu z mista a na nejakeho destra proste nemam silu ..

takze se s vami loucim, mozna me to prejde, odpocinu si od online sveta a pak se vas zeptam jesi muzu z5, pak udelam toho destra zaplatim dluhy za dane a tak, ale kazdopadne je tu par lidicek na ktere bych nerada stratila kontakt takze tu je me icq 325039864 a muzete mi pisnout Smile
Pimo promin ze jsem te ted tak stvala... snad na me budes vzpominat v dobrem, myslim ze jsi asi nejlepsi CL a myslim ze to jak je klan v top na 1. miste je jasny dukaz

Tak hodne stesti a snad me to prejde...
Rolling Eyes Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Leave Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leave   Leave Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Leave
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VLCI :: tak různě :: vše dohromady-
Přejdi na: