VLCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VLCI

Klanové fórum
 
PříjemNewsHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Manor......

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nemesiss
Admin
Admin
Nemesiss


Poeet p?íspivku : 148
Age : 33
Registration date : 08. 03. 08

Manor...... Empty
PříspěvekPředmět: Manor......   Manor...... EmptyFri Oct 03, 2008 6:29 pm

nech uz si edituje fox....
Návrat nahoru Goto down
https://vlci.all-up.com
Foxes
Lama
Lama
Foxes


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 28. 07. 08

Manor...... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manor......   Manor...... EmptySun Oct 19, 2008 8:50 pm

Pro ty co neví na co jsou jaké PLODY.

Byl bych rád kdyby jste se na to všichni koukli, zjistili si na co jsou jaký plody a hlavně se naučili JAK PROBÍHÁ MANOR u vlků. Zjistěte si jak se co kupuje a jak se mění, at v tom pak není bordel a nemusíte se ptát těsně před manorem, když rozdávam plody a nemam na to čas.

Doufam, že se všichni zapojí do manoru, ale...nebuďte zas tak hrr a nekupujte všechny semínka (až bude víc hradů). Z některých plodů jsou nepotřebný matzy, kterých se v CWH válí hromady a je pak zbytečný, aby se za to utrácelo a zdržovalo to při rozdělování plodů. Pima určitě řekne co nám schází.

Výměna bude probíhat zas jak na CZG. Tak 10 min před manorem začnu rozdělovat plody. Asi začnem měnit stylem pokus/omyl než zjistíme přesnej čas.

Všechny plody budete dávat mě. NE DO CWH!!! aspon uvidim kdo manoří a kdo ne...
udělal jsem postavu (Skladnik) na kterou budu přehazovat plody. Pár lidí dostane acc, aby mohlo rozdělit plody pokud tu nebudu.

Semínka tentokrát nebudu skladovat u sebe, aby se nestalo, že se to bude válet jen u mě v CWH, ale budu je pokaždé po manoru vyhazovat v CH na zem...tak doufam, že tam nezůstanou.

Při manoru se zaměřte na všechny druhy COBA (VOP, MA apod) ale taky na některý low plody jako Red codran, Golden cobol, Great codran,...jsou z toho asofe a MG na lvlech 40-50 takže to moc lidí nemanoří a dá se to líp vyměnit.
Návrat nahoru Goto down
 
Manor......
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VLCI :: tak různě :: vše dohromady-
Přejdi na: