VLCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VLCI

Klanové fórum
 
PříjemNewsHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kdo me nema este rad? (armani)

Goto down 
+3
brzda
elfhelm
ArmaniShock
7 posters
AutorZpráva
ArmaniShock
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 09. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 4:48 pm

jen mi tu napiste kdo este protoze kdyz em nesnasi Hlavni spoil Elfhelm ktery o me slysel kdovi co.... a este pry pimovi rekl at me a kikra vyhodi kdyz tu delame skroo vse pro klan .... a este ze dostaneme jako posledni armor kvuli toho ze proti nam enco ma z czg... tak silne uvazuju estli tu ma cenu este hrat ... jakoze nevim co proti me ma .... pry ze mu neco rekl Tiana ... clovek ktery se vzdy vysmival an vnt "este ze amme zivy stit vlky " "jezis to sou lamy my davame rb v 1 parte obni ve 3" " Divejte jak tu nikabaura saskuje u AQ aby nahodou nebyli osizeni o AQ ring" atd a stejne mu veri kdovi co co o mne napovidal ..... navic nikabauro tebe sem na czg nejak nevnimal .... byla si pro me uplne neznama osoba co breci v aly chatu o barakriela stjene jako ja Very Happy ..... 2. dalsi vec se prihodila zarval sem na vnt tyvoe dropkla mi kris.... jen tak me to napadlo hned jo super atd... vzapeti reknu ne sranda.... za 1 az 2 den sem od nakeho alreadyexist koupil Kris za 25m ze si to rzbiju na kristalky Laughing pak sem tu rkis prodaval ejn tak za 30m a nekdo mi napsal ze mi za ni da great sword + 5kk supr nabidka protoze za to ej stejne krystalu a 5m ktomzu ... a psal sem throce estli me to rozbije .... zajimava udalost ale stala se ...a Elfhem si usmyslim ez syslim Very Happy tak rekl pimkovi at nas vykopne... (btw na serveru kde sem sel prtooze sem chtel spolupracovat s vlky a stale chcu o kterych na czg skroo kazdy mluvil ze neumi pvp, nevim proc ale proste super parta ldii) to bych tu skoncil nejspis...... tak reknete prosim estli je pravda ze me chcete vyhodit a enbo ze ja dostanu vybavu jako posledni a kdo me nesnasi... abych vedel estli ma cenu tady hrat jak blazen pro klan a tajit ty koule... nebo estli mam pekne poleavovat a zacit se ucit .) dekuji Shocked
Návrat nahoru Goto down
elfhelm
Third Class Transfer
Third Class Transfer
elfhelm


Poeet p?íspivku : 73
Age : 35
Registration date : 29. 05. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 4:54 pm

peknej brecici topik melo by se to psat spis do spamu lol!

ale jinak tak treba za 1.nerikal sem mu at vas vyhodi jen ja byt na jeho miste uz byste leteli:)
2.toho barakiela sme si zabili sami a este sme vzali na dobrotu lidi od vas:D
3.nic o tom ze dostane te posledni equip sem nikdy nerekl

ale nevadi za me ti s klidnou hlavou muzu ric ze nemam a neverim ani tobe ani kickerovi.
Este neco ma nase male nununu na mysli?Smile


Naposledy upravil elfhelm dne Wed Oct 01, 2008 4:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
brzda
First Class Transfer
First Class Transfer
brzda


Poeet p?íspivku : 41
Age : 34
Registration date : 28. 07. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: re   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 4:55 pm

sorry ale i pohadky maj lip dotazeny konce s tim krisem.....napis mi NICK toho cloveka co ti to vymenil a pak uvidime affraid affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
ArmaniShock
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 09. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 4:57 pm

Rikam dal sem to tu omylem a rikam kris sem koupil a ten sem vymenil ze great sword tak vnm co resis
Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 5:02 pm

napis nick cloveka od keryho si koupil kris a my si to overime Smile
Návrat nahoru Goto down
ArmaniShock
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 09. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 5:05 pm

kdyby si umel cist tak alreadyexist :p
Návrat nahoru Goto down
brzda
First Class Transfer
First Class Transfer
brzda


Poeet p?íspivku : 41
Age : 34
Registration date : 28. 07. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: re   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 5:07 pm

sorry ja na slohy moc nejsem
Návrat nahoru Goto down
ArmaniShock
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 09. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 5:16 pm

a neni alreadyexist nekdo z vas takovy nick mel enkdo i na czg na gir namku se m izda
Návrat nahoru Goto down
NakashiObden
Novice
Novice



Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 22. 09. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 5:20 pm

abych pravdu řekl elf mě taky moc nemusi....nenadělám stím nic uvědumuju si že někdy jsem do všeho moc hrr seru se do věci do který bych neměl...na Vt jdem dost upovídaný ale aby ste nekteří řešily to kdo koho nemá rád prostě Mute Vt...prdím na tebe..ale aby se to odvíjelo v rozdávání eqipu atd..toe blbost a kdybi si sral celý klan...tak tě vyfuckujou všici a ne jeden člověk... Shocked
Návrat nahoru Goto down
elfhelm
Third Class Transfer
Third Class Transfer
elfhelm


Poeet p?íspivku : 73
Age : 35
Registration date : 29. 05. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 5:31 pm

jn ale ja o equipu nic nerikal ale to nevadi to si jen chlapec vyvodil ve sve chore mysli:)
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 5:40 pm

Já myslím že za to všechnu můžu já, páč nejsem v klanu. Páč kdybych byl v klanu tak bych vás nasíral já a nemuseli byste se hádat mezi sebou Cool
Návrat nahoru Goto down
SmajdalfSK
Second Class Transfer
Second Class Transfer
SmajdalfSK


Poeet p?íspivku : 59
Registration date : 17. 08. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: omg   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 6:05 pm

ja vas seckych nechapem te dost .... no comment armani je normalni ale nechapem preco donho elf rije elf ma tez nema moc v laske ale zvikol si... nevim preco ho nema rad podla mna je v pohode cloviecik Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Nemesiss
Admin
Admin
Nemesiss


Poeet p?íspivku : 148
Age : 33
Registration date : 08. 03. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 6:39 pm

ArmaniShock napsal:
Rikam dal sem to tu omylem a rikam kris sem koupil a ten sem vymenil ze great sword tak vnm co resis
Smile
Armani pre info najskor si povedal aa dropol som kris hned na to si povedal ze to bola len sranda (po tom co sa nekto vyjadril ze to patri CWH). par dni na to si prisel s tym ze si kupil great sword az 25m a ze si si nejake prachy pozical od Smrkyho ci od koho.... teraz tu zas splietas nejaku inu teoriuo o tom ze si kris kupil a vymenil a este ti priplatili +5m ale vies co mi pride smiesne, ze si tvrdil ze si si musel pozicat na kupu great svordu 10m aden....
Vymisli si nabuduce doverihodnejsiu famu....
lol!
Návrat nahoru Goto down
https://vlci.all-up.com
ArmaniShock
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 09. 08

Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) EmptyWed Oct 01, 2008 7:13 pm

uz to nemusite resist mec za 25m mno spis za 20 m protoze tech 5 sem dostal enresims em dal cwh takze sem vcelku dojebany ale koncit se mi nechce a v klanu co mi furt bude andavat bych nebyl tak sem ho po domluve s pimou odevzdal konec debaty ----- The End Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdo me nema este rad? (armani) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo me nema este rad? (armani)   Kdo me nema este rad? (armani) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo me nema este rad? (armani)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VLCI :: tak různě :: vše dohromady-
Přejdi na: