VLCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VLCI

Klanové fórum
 
PříjemNewsHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 WTF ??

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




WTF ?? Empty
PříspěvekPředmět: WTF ??   WTF ?? EmptyTue Sep 16, 2008 7:34 pm

Ceeeezst ..covece po dementni skole si reknu ze si putim L2 a napisu pimkovi at me konecne nabere:D ale predtim si projedu czg forko atam sou vlci fotky na rozloucenou :-//// wo co go? nejak to nechapu to tam koncime?Very Happy kdyby neco tak dejte info proc jak kdy kde skym a zaco.
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

WTF ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: WTF ??   WTF ?? EmptyTue Sep 16, 2008 7:44 pm

No když jsi leavnul, tak sme si řekli, že bez tebe to nemá cenu a zrušili sme klan
Návrat nahoru Goto down
Faroth
HERO
HERO
Faroth


Poeet p?íspivku : 139
Age : 38
Registration date : 27. 06. 08

WTF ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: WTF ??   WTF ?? EmptyTue Sep 16, 2008 7:50 pm

A ted vážně. No jak jistě víš, na serveru se vždycky děly podivné věci, a se stáole zvěčující se frekvencí, no a včera se staly dvě takové podivné věci hned po sobě a některým v klnu včetně pimka přetekl onen pověstný pohár trpělivosti, pima řekl že klan na CzG končí a že dem jinam, někteří vyfakovali gm a tak dotali jail a několik tisíc minut chatbanu....a ted se přešlo na jeden zahraniční server na který se mi nejde připojit...
Můžeš se bud připojit k vlkům na novém serveru, nebo můžeš zůstat na CzG(madness nabírají ty co tam od nás zůstali) no a nebo je tu ta lákavá možnost se na celou lajnu vy.....
BTW já sem na tom podobně, já včera přišel ze školy, že si udělám quest na subku, namlátil sem 100shardů, začal sem pokukovat po spoilech a zas nobless nebudu:/ (tak aspon dělám quest na subku na foru)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




WTF ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: WTF ??   WTF ?? EmptySat Sep 20, 2008 11:37 pm

Aj ja som velmi smutný ze sa to muselo takto posrat ale co narobis ked CzG je 2. Vgos
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





WTF ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: WTF ??   WTF ?? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
WTF ??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VLCI :: tak různě :: vše dohromady-
Přejdi na: