VLCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VLCI

Klanové fórum
 
PříjemNewsHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 SRAZ

Goto down 
+13
Dragulian
Saly
garetjax
Nemesiss
akiwara
music
SmajdalfSK
Issy
Garon
Dwin
AE_Pimek_Cz
Deep
Swen333
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Swen333
Novice
Novice



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 09. 07. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: SRAZ   SRAZ EmptyTue Sep 09, 2008 11:53 pm

Tak a dost, to je porad udejte sraz a furt se jen a jen hadate. Co najit nakou peknou nonstop hospudku v Praze, 11.10.2008 v sobotu odpoledne rekneme v 17:00 zacit a skoncit v nedeli dopoledne. Je sice pravda ze ty ze slovenska to nebudou mit blizko, ale chapejte i ty co byvaj uplne na zapade u nemeckejch hranic a navic to starobrno se fakt neda pit, je to desnej sajrajt !!!!! Napsal sem datum za mesic, ale ne vsichni co by chteli prijez budou mit cas, tak piste pripominky a muzem to posunout. Nechci tu cist, praha je daleko tam nejedu udelejte to v brne nebo tak neco, piste sem uz sakra jen ano rad prijedu a ano to datum mi vyhovuje nebo ano ale muzu az o tyden pozdejc treba a nebo ne,ale nerozepisovat to zase na zbytecnej spam. Pokud i blbejch 10 lidi rekne ze pojede, tak sem pro to zorganizovat, treba ne jako sraz ale jen jako spolecna kalba, trosku se poznat, ikdyz bych rad aby to byl sraz a bylo tam opravdu co nejvice lidi z klanu.
Návrat nahoru Goto down
Deep
Administrator
Administrator
Deep


Poeet p?íspivku : 97
Age : 34
Registration date : 25. 05. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 11:14 am

Jelikož mám srazy povolený tak se kdykoliv přizpůsobim :-)víkendy pro mě nejsou žádnej problém .-) Ale s tim prez noc moc nvm...nvm...


Naposledy upravil Deep/Sorinka dne Wed Sep 10, 2008 9:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.kinoadmira.estranky.cz
AE_Pimek_Cz
Clan Leader
Clan Leader
AE_Pimek_Cz


Poeet p?íspivku : 42
Age : 46
Registration date : 25. 05. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: RE   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 11:18 am

No pokud bude dost Love tak pojechnu Question

Jinak o jedný hospůdce bych věděl santa santa santa
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 11:22 am

No tuhle sobotu nemozu pac uz mam nakou jinou akci ... a stejne bych nedojel pac ty vase staroprameny, krusovice a buhvi jaky jeste patoky se nedaj pit No . Radegast 4ever Cool
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 12:51 pm

11.10 je za mesic ne? Very Happy jinak ti co studuji/bydli pobliz brna tak by sme mohli udelat nejaky lokalni srazek co vy nato? Smile jinak jestli dojedu do prahy zatim nevim, zalezi kolik bude penez a jak to bude vypadat s casem
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 1:09 pm

Ty jo to datum sem uplne prehlid Very Happy . No to bych snad mohl uvidime Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Issy
Lama
Lama
Issy


Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 28. 05. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 9:24 pm

11.10. souhlasi...mam volno...jdem kalit:D:D jen napiste kde...jeste se v Praze moc neorientuju:D:D...ale je to den ode dne lepsi....teda aspon si to myslim....
Návrat nahoru Goto down
SmajdalfSK
Second Class Transfer
Second Class Transfer
SmajdalfSK


Poeet p?íspivku : 59
Registration date : 17. 08. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: ...   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 9:32 pm

nesuhlasim s nicim anis datumom ani s miestom Exclamation Exclamation Exclamation co uz som slovak jak repa a nemam sa ako dostat ale co uz je to na vas Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
music
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 24. 08. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 9:34 pm

pokud zrovna volno tak proc ne ... musik
Návrat nahoru Goto down
music
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 24. 08. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 9:34 pm

pokud zrovna volno tak proc ne ... musik
Návrat nahoru Goto down
akiwara
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 07. 09. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 9:41 pm

no nwm jak bych dojel ze zlína až do Prahy
Návrat nahoru Goto down
Swen333
Novice
Novice



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 09. 07. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: re   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 9:56 pm

no moc ohlasu tu neni, lidi prosim piste odpovedi a nemluvte o tom jen na vt, at muzu udelat seznam tech co by jeli. Pimo budu rad kdyz sem das adresu ty zmineny hospudky, absolutne se v praze nevyznam, tak si radsi na netu najdu jak se k ni dostanu z nadrazi a zase z5 Smile. Je mi jasne ze spousta z vas to ma daleko do prahy a vetsina z tech neprijede, ale budu moc rad kdyz vas dojde co nejvice a nejsem jediny, opravdu zkuste prijet. ti co sou zavisli na rodicich, uz vcera bylo pozde je jich ptat jestli vas pusti Smile
Návrat nahoru Goto down
Nemesiss
Admin
Admin
Nemesiss


Poeet p?íspivku : 148
Age : 33
Registration date : 08. 03. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyWed Sep 10, 2008 10:22 pm

Mno akože som zo stredného Slovenska tak je pre mňa Praha moc ďaleko tam by mi to robilo veľké problémy dojsť pretože to by som prišiel a mohol by som nasadnúť na vlak a ísť domov podľa netu cesta by mi trvala približne 7 hodín takže keď tak ísť aspoň na víkend napríklad by som prišiel v sobotu ráno (alebo piatok večer) a v nedeľu doobeda ísť domov...
Popravde viac sa mi pozdáva to stretko v Brne pokiaľ by bola možnosť prenocovať niekde tak ... Razz
Návrat nahoru Goto down
https://vlci.all-up.com
Deep
Administrator
Administrator
Deep


Poeet p?íspivku : 97
Age : 34
Registration date : 25. 05. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyThu Sep 11, 2008 12:49 am

Nemesiss napsal:
Mno akože som zo stredného Slovenska tak je pre mňa Praha moc ďaleko tam by mi to robilo veľké problémy dojsť pretože to by som prišiel a mohol by som nasadnúť na vlak a ísť domov podľa netu cesta by mi trvala približne 7 hodín takže keď tak ísť aspoň na víkend napríklad by som prišiel v sobotu ráno (alebo piatok večer) a v nedeľu doobeda ísť domov...
Popravde viac sa mi pozdáva to stretko v Brne pokiaľ by bola možnosť prenocovať niekde tak ... Razz


Neme, ke stretnuti v Brne....je to dobre pro vas co bydlíte blíže u sebe, ale ja a Swen jsme bohužel z opacneho konce republiky....je to celkem těžký najít něco co by odpovídalo přibližně, aby jsme to měli tak nějak nastejno... No, jelikož už jsem se ale videla s nějakýma lidma, řekla bych že bych se možná i někdy na sraz třeba do ostravy nebo do brna vydala, ale jen kdyby jeli lidé ze západních Čech.....a jak říkáš ty, je dobré to udělat na víked s přespáním...
Návrat nahoru Goto down
http://www.kinoadmira.estranky.cz
Issy
Lama
Lama
Issy


Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 28. 05. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyThu Sep 11, 2008 6:11 pm

Mno tak je to tezke...tak jsem pro dva sraziky klidne..ti co chcou za kazdou cenu, tak prijedou kamkoliv...ti co ne, tak pujdou jen napr tedkom 11.10. a udelame dalsi datum....a to muze byt napr ve Zline nebo v Brne...nebo klidne i na Slovensku...rpo me je to jedno kde:)
Návrat nahoru Goto down
garetjax
Novice
Novice



Poeet p?íspivku : 20
Age : 36
Registration date : 15. 06. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: re   SRAZ EmptyThu Sep 11, 2008 8:17 pm

Tak pokud pojede nekdo se mnou z otrok nebo z brna, tak bych se aj prijel podivat na prazaky a okoli Smile

Jinak Deep: Neme napsal, ze je ze stredniho slovenska, to je podle me do brna asi stejne daleko jako z prahy.....

A co se tyce piva, je pravda, ze starobrno 10ka, je nekde takove divne, ale jsou i hospody, kde je dobre, navic starobrno medium je jedna z nejlepsich jedenactek. Ale tak chapu, v cechach jste zvykly na sladaky typu gambrinus, staropramen nebo budvar Smile Ale v brne je toci taky Wink
Návrat nahoru Goto down
Nemesiss
Admin
Admin
Nemesiss


Poeet p?íspivku : 148
Age : 33
Registration date : 08. 03. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyThu Sep 11, 2008 8:38 pm

garetjax napsal:

Jinak Deep: Neme napsal, ze je ze stredniho slovenska, to je podle me do brna asi stejne daleko jako z prahy.....

tak aby som ťa opravil do Brna to mám polovičnú cestu nemôžeš brať vzdušnou čiarou ale rataj že pojdem vlakom ktory nelieta Smile
Návrat nahoru Goto down
https://vlci.all-up.com
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyThu Sep 11, 2008 8:47 pm

jaj tys ho nepochopil Very Happy mysli to tak ze ze stredniho slovenska je to cca stejne daleko do brna, jako z prahy do brna, jakoze je brno uprostred.
Jestli pojede garet tak bych mozna jel taky. ale v brne nejaky minisrazek urcite udelame... minimalne skocit na pivko Cool
Návrat nahoru Goto down
Deep
Administrator
Administrator
Deep


Poeet p?íspivku : 97
Age : 34
Registration date : 25. 05. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyThu Sep 11, 2008 8:52 pm

garetjax napsal:

Jinak Deep: Neme napsal, ze je ze stredniho slovenska, to je podle me do brna asi stejne daleko jako z prahy.....


Gare, ja ale nejsem z Prahy,ale ze SOKOLOVA což je u německych hranic Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.kinoadmira.estranky.cz
Swen333
Novice
Novice



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 09. 07. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: re   SRAZ EmptyThu Sep 11, 2008 11:03 pm

mno takze lidi, do 25.9. mi na Swen333@seznam.cz napiste ti co pojedou, chci vedet kolik lidi pojede a tady na foru je to same ''mozna,jeste nevim atd.'' takze vy co na 100% jedete pisnete mi mail, a neme, ja to mam do prahy asi tak stejne daleko jako ty do brna Smile
Návrat nahoru Goto down
Saly
Nobless
Nobless
Saly


Poeet p?íspivku : 108
Age : 39
Registration date : 03. 08. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyMon Sep 15, 2008 1:46 am

ok jesi bude sraz 11.10. v praze tak jedu na 100%
Návrat nahoru Goto down
Swen333
Novice
Novice



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 09. 07. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: re   SRAZ EmptyMon Sep 15, 2008 1:54 pm

Tak lidi, zatim mam jen 18 lidi napsanych ze pojede. to je slaby, piste mi na email nebo mi rikejte ve hre na vt, a i lidem co nechodi na form o srazu povezte, spoustu lidi sem totiz nechodi Smile
Návrat nahoru Goto down
Garon
HERO
HERO
Garon


Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Registration date : 13. 06. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyMon Sep 15, 2008 3:22 pm

mohl bys sem napsat seznam tech lidi? ja este nvm ale zajimalo by me kdo tam vsecko bude
Návrat nahoru Goto down
Dragulian
Novice
Novice



Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 11. 06. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyThu Sep 18, 2008 1:39 am

Tak mám domluvený volno na ten víkend tak se mnou můžete počítat alien
Návrat nahoru Goto down
Dwin
Subclass
Subclass



Poeet p?íspivku : 91
Age : 35
Registration date : 26. 06. 08

SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ EmptyThu Sep 18, 2008 11:25 am

Uz sem to mozna nekde psal ... pokud pojede nekdo ze Zlinska ... nebo aspon z Moravy klidne pojedu. Samotnymu se mi ale na takovou dalku nechce Smile .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ   SRAZ Empty

Návrat nahoru Goto down
 
SRAZ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sraz?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VLCI :: tak různě :: vše dohromady-
Přejdi na: